Волинян закликають віддати одяг на благодійність

У Луцьку збирають одяг та інші речі на продаж, виручені гроші підуть на лікування ківерцівської волонтерки-медика Тетяні Білінські. Жінка отримала сильне отруєння організму газом.

Про це пишуть у спільноті «Добрі справи» у Facebook.

«Добрі справи» – це благодійна спільнота, що займається прийомом і реалізацією речей від небайдужих громадян З МЕТОЮ ЗБОРУ КОШТІВ для потреб воїнів та медперсоналу, що перебувають або перебували в зоні АТО, або членів їх сімей»,- йдеться на сторінці активістів.

Цього разу волонтери влаштовують продаж речей на лікування волонтерки медичної служби Добровольчого українського корпусу «Правого сектору» Тетяни Білінські з Ківерець. Жінка отруїлася газом під час евакуації поранених з Донецького аеропорту.

Тож, небайдужих волинян закликають приносити одяг, книги, речі побуту, косметику, біжутерію, взуття та інші речі. Організатори наголошують, що головна умова участі у продажу: речі повинні бути у гарному стані.

«При передачі речей в групу продавець (власник) рекомендує ціну продажу кожного лота (речі). Якщо рекомендована ціна з певних причин не встановлена власником, це право переходить до покупця. Покупець, відповідно, керується розумінням, що віддає виручені гроші на БЛАГОДІЙНІСТЬ. Також керується повагою до власника речей, так як кожен, хто приносить речі в групу, має надію, що виручені за них кошти можуть допомогти бійцям і їх сім’ям. Нерідко покупці самі і виступають в ролі продавців. Посередники (волонтери, люди доброї волі), які «працюють» в шоурум (вул. Кондзелевича), втручаються в процес визначення ціни тільки за проханням покупця», – повідомляють організатори.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: У ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА ОРКЕСТР ЗБИРАЄ ГРОШІ ОТРУЄНІЙ ВОЛОНТЕРЦІ

Приносити речі можна у магазин «Шоурум», що у Луцьку, на вулиці Йова Конзелевича (район між площею Злуки і зупинкою Данила Галицького).

Деталі за телефонами: +38 068 774 93 38 – Оля та +38 050 438 42 04 – Вероніка.