Волинь: в аварії загинув працівник дорожньої служби

Чоловік, який проводив ремонтні роботи на дорозі поблизу Володимира-Волинського, загинув від наїзду автомобіля.

Водій вантажівки, який рухався по трасі Луцьк – Володимир-Волинський не зупинився перед знаками дорожньої служби, яка проводила ямковий ремонт у цьому місці. Хоча швидкість авто і не була висока, однак семеро працівників опинилися у смертельній небезпеці. Один із них загинув, один – травмований. Водій транспортного засобу, що спричинив ДТП, з переломами ніг доставлений у Територіальне медичне об’єднання, ‒ пише Буг.

Ввечері 10 червня, майже завершуючи роботу, працівники готували контури ям поблизу села Підгайці Володимир-Волинського району. Мікроавтобус «Газель» та вантажний автомобіль «ГАЗ 53», що перевозили будматеріали та майстрів, важко було не помітити на прямій ділянці траси.

Зі слів начальника дорожньо-експлуатаційної дільниці Миколи Хільчука, усі відповідні дорожні знаки, які повідомляють про ремонт на тій чи іншій ділянці траси, були розставлені.

Очевидці стверджують, що авто навіть не спробувало гальмувати перед ремонтними знаками та людьми, які за роботою не зорієнтувалися в тому, що наближається біда. Люди припускають, що водій вантажівки просто заснув за кермом. Швидкість руху авто була близько 60 км/год. Однак, цього вистачило, аби забрати життя чоловіка та травмувати його рідного брата.

Водій вантажівки зачепив двері «Газелі» та врізався у «ГАЗ 53», що з відкинутим бортом готувався до викидання у підготовані ями щебеню. Микола Хільчук каже, що якби машина врізалась в автомобіль, де були люди, а не лише зачепила його – жертв могло би бути більше.

Водій, який не впорався із керуванням, – 26-річний чоловік на ім’я Віктор. Він отримав травми ніг та доставлений у лікарню.