Володимир-Волинський: шахраї розперезалися

Протягом цього року у Володимирі-Волинському працівники міліції зафіксували 36 випадків злочинів, скоєних шахраями.

Про основні види шахрайських схем під час прес-конференції розповів перший заступник начальника міськвідділу Олександр Могилецький, – повідомляє прес-служба міліції.

У Володимирі-Волинському з початку року зареєстровано 36 випадків скоєння шахрайств. Варто зазначити, що половина з них – розкриті: ще на початку 2015 року правоохоронцям вдалося затримати жителів Червонограду, які виманювали гроші за відкуп родича з міліції.

«На жаль, процвітають і інші види шахрайських схем. Скільки б не попереджали правоохоронці про те, що персональні дані, електронний номер та пін-код неможна нікому повідомляти, люди не перестають потрапляти на гачок шахраїв. Придбання та продаж товарів через всесвітню мережу Інтернет теж часто мають, так би мовити, кримінальний відтінок: людина знаходить товар, який їй сподобався, зв’язується з продавцем і домовляється про покупку. Продавець вимагає передоплату, при цьому вказує номер банківської картки, куди можна перерахувати кошти. Після того, як покупець вносить цю передоплату, загадковий продавець зникає. Популярним видом незаконного «заробітку» є зняття коштів із картки «працівниками банку». Не менш зухвалим шляхом збагачення є і різноманітні розіграші цінних подарунків, зокрема автомобілів, про які «переможець» дізнається з телефонних повідомлень. У результаті – ні грошей, ні машини», – розповів правоохоронець.