У Володимирі жеківці самовільно встановили тренажери. Мешканці проти

Мешканці одного з будинків у Володимирі-Волинському обурюються діями ЖЕКу, працівники якого намагались встановити тренажери у їхньому дворі не попередивши про це, – повідомляє БУГ.

Працівники Володимир-Волинського ЖЕКу, згідно із рішенням міськради, намагалися сьогодні встановити спортивні тренажери у дворі будинку по вулиці Ковельській, 140. Роботи розпочали на облаштованому, заасфальтованому майданчику, який слугує дітям як місце для гри у баскетбол, футбол та катання на роликах. Саме такі дії влади та комунальників викликали обурення мешканців будинку.

Аргументи мешканців будинку на вулиці Ковельській – «нас не запитали, ми згоди своєї на руйнування асфальтованого полотна майданчику не давали!». Як зауважила одна із мешканок, вони проживають тут із 1988-го року. І завжди цей майданчик слугував місцем для гри дітей у баскетбол, волейбол та малюнку на асфальті.

А сьогодні, зі слів начальника Володимир-Волинського ЖЕКу Андрія Пасося, згідно із рішенням міської ради, тут вирішили встановити спеціально виготовлені спортивні тренажери. Начальник комунальної служби стверджує, що таке рішення депутатами міста було прийняте згідно із проханням мешканців будинку.

Однак, жильці, які вийшли на двір протестували проти дій влади та казали, що їх не запитали. Відтак, працівники ЖЕКу змушені були завантажити тренажери та відвезти їх на склад. «Спочатку п’ять чоловік просять встановити тренажери, пишуть листи до міської ради, а потім інші – виходять і кажуть, що ці п’ятеро не просили», – каже начальник ЖЕКу.

11-го червня мешканці будинку планують провести загальні збори усіх квартиронаймачів, де зможе висловитися кожен з цього приводу. Представники влади стверджують, що хотіли як краще, однак, якщо цей будинок проти тренажерів, то знайдеться двір, який погодиться на їхнє встановлення.

Насамкінець, ті, хто вийшли відстоювати свій двір сказали, аби комунальники заасфальтували для тренажерів іншу ділянку двору і тоді встановлювали їх. Руйнувати ж готову площадку мешканці не дадуть.

На відео представники будинку та комунальні служби пояснюють свої позиції.

1 2 3