Терещук досі ходить на роботу під захистом фейкових активістів

Звільнений на підставі люстрації начальник київського главку МВС Олександр Терещук досі ходить на роботу, а власну відставку оскаржив у суді.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Вчора у Києві відбулася унікальна подія – десятки громадських організацій вийшли на підтримку начальника київської міліції Олександра Терещука, який потрапив під люстрацію.

Близько 150 представників різних громадських організацій провели мітинг біля Адміністрації Президента з вимогою скасувати указ про звільнення Терещука з посади.

Мітингувальники назвалися представниками батальйону «Золоті ворота», громадської ради при МВС, малого та середнього бізнесу, «Правого сектора» та ін.

cb-114302858372219763596143509726295543658073n_1

Свою вимогу вони мотивували тим, що Терещук «зміг стабілізувати ситуацію в місті, зберіг Київ і не допустив в ньому розгулу бандитизму».

Сам же Терещук відреагував на таку підтримку словами подяки, які він написав сьогодні на своєму Фейсбуку:

«Друзі, за останні дні до мене надійшла шалена кількість повідомлень. Хочу подякувати за ваші відгуки та оцінку результатів роботи», – пише він.

Терещук додає, що одним і закон про очищення влади один для всіх, тому повинен виконуватись кожним громадянином без виключення. «Цю процедуру повинен пройти і я, як людина, що працює на кошти та на користь платників податків. Інформуватиму вас про хід процесу та мою подальшу діяльність – тримаю руку на пульсі».

Разом з тим, хоча Терещук був звільнений із посади майже тиждень тому, він і досі не змінив інформацію про місце роботи на своїй сторінці в соцмережі.

cb-0001.png

А як повідомляє журналіст Ліга.net Максим Білоусенко, з джерел, що працюють в головному управлінні МВС у місті Києві, йому стало відомо, що люстрований генерал Олександр Терещук й досі ходить на роботу та подав до суду з метою оскарження дій міністра Авакова щодо свого звільнення.

До слова, на акцію у Києві вже відреагували активісти кількох організацій, представники яких нібито вимагають повернення люстрованого міліціонера на посаду. Вони запевняють – члени їх організацій на жодні мітинги не виходили та «реабілітувати» Терещука не просять.

Ось, наприклад, офіційна заява «Автомайдану»: «Автомайдан не підтримує повернення на посаду екс-очільника київської міліції Терещука! Нашим ім’ям прикриваються шахраї! Закон про очищення влади – один для всіх і так само повинен виконуватися для ВСІХ без виключення, якщо на те є підстави!»

Громадська варта Деснянського району міста Києва теж виступає проти повернення на посаду екс-очільника київської міліції. Відхрещуються від звернення до президента і адвокати: «Ми – адвокати, вперше про це чуємо… Нікого ми не підтримуємо, крім закону і справедливості (вони ж безликі)!» – повідомляє юридичний радник компанії Transparency International Україна Сергій Ярошенко.

«Дарницька Громадська Варта????? Або я вже не начальник штабу….. або взагалі нічого не розумію. Всі мої на тренуваннях і полігоні. Нас там не було,» – обурюється Роман Дорійчук.

Нагадаємо, Олександр Терещук, який у часи Євромайдану очолював міліцію Волині, у лютому 2014 року розпорядився відправити підпорядкований йому підрозділ Беркуту до Києва для розгону Майдану та наказав розігнати у Луцьку протестувальників світловими гранатами. Потому був призначений на посаду начальника київської міліції , звідки 5 червня його звільнили у рамках проведення люстрації серед вищих посадових осіб держави.