Луцький прокурор програв суд шефу

Позов прокурора Луцького району Сергія Масалова про визнання протиправним оголошення йому догани Волинський окружний адміністративний суд не задовольнив.

Засідання щодо розгляду справи відбулося 11 червня у Луцьку, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

У своєму позові Сергій Масалов просив визнати протиправним наказ виконувача обов’язків прокурора Волинської області Олега Корецького від 4 березня цього року про притягнення його до дисциплінарної відповідальності. Йшлося про висновок службового розслідування щодо нього та прокурора Романа Довжика. Було визнано, що внаслідок неналежного виконання службових обов’язків, неправомірно притягнули до кримінальної відповідальності жінку, яка не перебувала за кермом автомобіля, який скоїв ДТП.

До слова, сам позивач знову не з’явився на судове засідання. Раніше, 5 та 8 червня, через неявку позивача, засідання переносили. Цього разу, відповідно до заяви Сергія Масалова, справу розглянули за його відсутності.

Представник відповідача Тетяна Романішина надала судді Руслану Денисюку додаткові документи щодо службової перевірки, зокрема, акт про відмову надавати пояснення Романа Довжика, рапорт начальника слідчого відділу на ім’я прокурора області про те, що працівники прокуратури відмовляються надавати пояснення з приводу обставин перевірки, звернення громадянки в прокуратуру щодо неправомірних дій під час досудового розслідування тощо.

Суд постановив повністю відмовити у задоволенні позову Сергія Масалова. Постанова набирає сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.