Луцьк: до невиліковно хворих дітей їздитимуть хоспіс-бригади

У Луцьку працюватиме виїзна бригада «Хоспіс вдома». Медики допомагатимуть невиліковно хворим дітям.

Про це повідомляє прес-служба благодійниого фонду «СТОПРАК».

У Луцьку незабаром створять виїзну бригаду, яка допомагатиме дітям, які потребують хоспісної допомоги. Перша підготовча нарада з цього приводу відбулась 9 червня у Луцькій міській дитячій поліклініці.

Нагадаємо, що Благодійний фонд «СТОПРАК» брав участь у конкурсі проектів зі створення виїзних служб паліативної допомоги дітям, яку проводив МФ «Відродження». За результатами конкурсу «Підтримка служб паліативної допомоги вдома для дітей «Хоспіс вдома» 2015 року». «СТОПРАК» отримав 270 тисяч гривень на фінансування відповідної допомоги у Луцьку. 28 травня у Харкові відбулась презентація проекту, де виступила президент фонду Марія Адамчук.

Тож наразі у місті вже тривають підготовчі роботи по створенню виїзної бригади. До слова, майже 350 малюків в обласному центрі потребують паліативної допомоги. Це не лише хворі на рак, а діти з різними складними захворюваннями. На жаль, наразі турбота про цих пацієнтів здебільшого покладена на батьків. Держава ж не виділяє потрібного фінансування на ці потреби.

Виїзна бригада по допомозі хворим дітям, які потребують хоспісного лікування у Луцьку запрацює вже найближчим часом.