У Рожищі безпідставно відключили світло, – міськрада

У Рожищі працівники ПАТ «Волиньобленерго» відключили від електропостачання два гуртожитки на вулиці Незалежності (43 і 55), що перебувають на балансі Рожищенського підприємства житлово-комунального господарства.

Інцидент стався 10 червня, – повідомляють у групі Рожищенської міської ради на Facebook.

Причина відключення – ЖКГ має борг за загальне енергопостачання (2 водозабори і 4 каналізаційно-насосні станції, підвально-коридорне освітлення 73 житлових будинків).

Проте саме в цих гуртожитках боргів немає, тому немає причин позбавляти електропостачання людей, які за нього заплатили. Згідно з отриманим рахунком від ПАТ Волиньобленерго підприємство сплатило за споживання електроенергії по даних гуртожитках 29 травня в загальній сумі 17 751, 67 гривні, що вони можуть підтвердити відповідними квитанціями.

6ABsK_8XAsY aP9sNDPC-Kw

«Пояснень чому відключені ці гуртожитки не надано. Ймовірно за допомогою простих людей вирішили тиснути на керівництво Житлово-комунального підприємства міста. Анатолій Мєдвєдєв стверджує, що такі проблеми виникали і раніше. Їх корінь в тому, що згідно договорів підприємство повинне розрахуватись за електроенергію протягом трьох днів з дня отримання квитанції, зазвичай це 29-30 числа кожного місяця, а кошти від споживачів отримує аж в 20 числах вже наступного», – повідомляють у міськраді.

Як повідомила Волинському Агентству Розслідувань кореспондент місцевої газети «Рожищанин» Оксана Ковальчук, у філії ПАТ «Волиньобленерго» відмовилися із нею розмовляти про це та виставили із кабінету, «бо це приватна територія».

jtL8yHPRUxA kwFVuN6y-CM

Новый точечный рисунок