У Луцьку чиновника судили за яму на дорозі

Із постанови Луцького міськрайонного суду стало відомо, що заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міськради Миколу Осіюка оштрафували за несвоєчасну ліквідацію ями, яка призвела до ДТП.

Луцький чиновник порушив норми та стандарти, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху на вулиці Карпенка-Карого, перед перехрестям з вулиці О.Шума. Зокрема, він не ліквідував своєчасно вибоїну, що призвело до скоєння аварії, яка трапилася ще 23 квітня 2015 року, ‒ пише Під прицілом.

Пояснюючи причину порушення дорожніх стандартів, держслужбовець посилався на те, що на ремонт цієї ділянки ніяк не можуть відшукати в бюджеті кошти. Хоча своєї вини не заперечував.

Відтак, суд визнав винним заступника директора Департаменту ЖКГ Луцької міськради у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП та застосував до нього адміністративне стягнення у виді штрафу обсягом 850 гривень.

Посадовець зазначив, що ліквідувати всі ями на дорогах неможливо, обґрунтовуючи це тим, що не завжди у місті сприятливі погодні умови для ремонту доріг. Відтак, в які терміни ліквідують цю вибоїну Микола Осіюк так і не зміг відповісти.