У Києві ‒ мітинг проти звільнення Терещука

Близько 150 представників різних громадських організацій проводять мітинг біля Адміністрації Президента з вимогою скасувати указ про звільнення очільника київської міліції Олександра Терещука у зв’язку з люстрацією.

У мітингу беруть участь представники батальйону «Золоті ворота», громадської ради при МВС, малого та середнього бізнесу, «Правого сектора» тощо. Свою вимогу вони аргументують тим, що Терещук «зберіг наш Київ та не допустив у ньому розгулу бандитизму», ‒ пише Укрінформ.

Учасники мітингу вимагають, щоб Президент своїм указом скасував рішення міністра про люстрацію та іншим указом відновив главу київської міліції на посаді, бо «у нього є таке право». До них вийшов представник Адміністрації Президента, який пообіцяв передати вимоги мітингувальників Главі держави.

Мітингарі збираються також пікетувати Адміністративний суд, де розглядатиметься питання про звільнення Терещука.

Нагадаємо, Олександра Терещука звільнили з посади начальника Головного Управління МВС України у Києві. Посадовець керував волинською міліцією в часи Майдану. А волинські політики та громадські активісти неодноразово вимагали відставки Терещука.