Піар волинських депутатів коштував більше, ніж 4 тепловізори

На висвітлення діяльності депутатів Волинської облради у 2014 році із бюджету витратили майже 365 тисяч гривень.

Про це йдеться у проекті звіту голови облради Валентина Вітра, – повідомляє IA ZIK.

У проектах рішень Волиньради оприлюднили звіт голови представницького органу Валентина Вітра. У документі йдеться, що протягом 2014 року на піар депутатів і ради витратили майже 365 тисяч гривень.

«Відповідно до вимог законодавства, були укладені договори із редакціями засобів масової інформації про висвітлення діяльності обласної ради (всього у 2014 році в обласному бюджеті було передбачено 399,3 тис. грн на ці цілі)», – звітує Вітер.

Протягом року обласна рада платила гроші такими ЗМІ: Волинська ОДТРК (телебачення – 86 тис. грн, радіо – 30 тис. грн); ТРК «Аверс» (50 тис. грн); газети «Волинь-нова» (135,3 тис. грн), «Віче-інформ» (15 тис. грн), «Вісник+К» (15 тис. грн), «Волинська газета» (15 тис. грн), ТзОВ «Слово» («Відомості.ua») (15 тис. грн), редакціям міських та районних газет області (з розрахунку по 1 тис. грн для висвітлення діяльності депутата – мажоритарника).

Витратили торік із бюджету на піар депутатів майже 365 тисяч гривень. За ці гроші можна було б придбати щонайменше чотири тепловізори для потреб військових.

Нагадаємо, нещодавно фонд «Волинь-2014» придбав два таких прилади для 14-ї окремої механізованої бригади за 170 тисяч гривень.