Луцькі комунальники у липні почнуть прозорішати

Виконавчий комітет прийняв рішення, згідно з яким всі луцькі ЖЕКи звітуватимуть про отримані і витрачені кошти на офіційному сайті міської ради.

Про це повідомляє Район Луцьк.

Згідно з документом, розміщуватиметься інформація побудинкового обліку як щодо надходження коштів від мешканців та плати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, так і щодо фактичних витрат на оплату виконаних робіт.

На офіційному сайті для цього створять окремий розділ, відтак, кожен житель зможе зайти на сторінку і переглянути, скільки коштів з будинку, в якому він живе, отримали ЖЕКи, та скільки і на що вони їх витратили.

Ініціатор рішення – член виконкому Богдан Климчук. «Спочатку і житлово-комунальні підприємства, і заступниця міського голови Лариса Соколовська були категорично проти такої ініціативи. Розповідали, що інформація про витрачені кошти розміщується в кожному під’їзді. Але ж ми знаємо, що це не так. Тож в результаті дійшли згоди, щоб інформація про отримані та витрачені кошти оновлювалась на сайті щоквартально», – розповів він.

Орієнтовно з 20 липня лучани побачать звіти таких ЖКП міста:

ЖКП № 2

ЖКП № 3

ЖКП № 7

ЖКП № 11

Товариство «М.Ж.К.»

Луцька кооперативна житлово-експлуатаційна контора № 8 ЖБК.