У Луцьку бракує місць для вигулу собак

У Луцьку проблема з місцями для вигулу собак. Територій, які повинні бути обладнані для цього, немає.

Про це повідомляє Район.Луцьк.

Днями на окремих лучан працівниками муніципальної дружини Луцької міськради були складені адмінпротоколи щодо вигулу собак у не відведених місцях Луцька. Натомість самі мешканці розгубилися – затверджена територія для вигулу чотирилапих де-юре є, але де-факто спеціально обладнаних місць немає.

Річ у тім, що ще минулого року виконавчий комітет Луцької міськради прийняв рішення, згідно з яким собак можна вигулювати на таких ділянках, як: вулиця Набережна, навпроти готелю «Світязь» та навпроти вулиці Яровиці, вулиця Боженка – біля річки Жидувка, бульвар Дружби народів – біля річки Жидувка, вулиця Космонавтів – парк 900-річчя Луцька, вулиця Ветеранів – парк 900-річчя Луцька, вулиця Кравчука – біля РАЦСу, на вулиці Гордіюк, у парку імені Лесі Українки поблизу «Ротонди», у парку імені Лесі Українки біля річки Стир, на вулиці Шопена біля Палацу учнівської молоді, на вулиці Потебні у «ботанічному саду.

Проте на практиці ці території не обгородженні, і на більшості з них немає спецпозначень, що це «місця для вигулу собак». Відтак, мешканці Луцька нарікають: «а де ж ті місця? Де нам можна вигулювати своїх улюбленців?».

Нині це питання, фактично, залишається відкритим. Лучани вигулюють чотирьохлапих там, де звикли. «Муніципали», у свою чергу, пишуть протоколи. А міська влада ігнорує цю проблему.