Ковель: на міліціонера нацькували бійцівського пса

Засудили волинянина, який нацькував бійцівського пса на правоохоронця. Силовик опинився в лікарні, а зловмиснику доведеться два роки відсидіти за ґратами.

Про це повідомляє Під прицілом.

Того вечора молодик багато вживав спиртних напоїв, а коли повернувся додому матір почала його «відчитувати». У відповідь він посварився зі своєю матір’ю, яка не витерпіла цього та пішла з квартири. Коли ж вона повернулася, її супроводжували два міліціонери.

Конфлікт розгорівся по-новому. Не знайшовши більш вагомих аргументів – пияка покликав свою собаку і нацькував її на працівників міліції.

Пітбультер’єр накинувся на одного зі стражів порядку і покусав його. Як результат – міліціонер отримав тілесні ушкодження у вигляді укусів з якими потрапив у травматологічне відділенні Ковельської центральної районної лікарні.

В суді молодик не зміг пояснити своїх дій, посилаючись на те, що через алкоголь не міг контролювати свої дії. Проте щиро каявся у скоєному та просив суворо його не карати.

Тож, Ковельський міськрайонний суд визнав винним дебошира в насильстві щодо правоохоронця та призначив йому покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки.