Історія від волонтера: «добровольці» з аеропортів

Волонтер з “Автомайдану України” Андрій Попик розповів про військовиків зведеного загону, які за спеціальністю мають обслуговувати військові аеропорти, а воюють на передовій.

Про це він написав у Facebook.

Публікуємо його допис без змін та правок:

Сьогодні почув прохання яке мене просто порвало, не тому що просили тепловізор, а тому хто просив.

Так ось ретранслювали прохання зведеного загону “добровольців” “Зеніт” котрий дислокується на самому практично передку і кожного дня переживає обстріли в тому числі важкою артилерією. А знаєте хто ці “добровольці”? Це спеціалісти котрі обслуговують військові аеропорти різної специфікації.

Як гадаєте скільки часу і коштів потрібно щоб “виростити” такого спеціаліста?

А враховуючи те, що “добровольцями” вони стали добровільно-примусово у мене виникає питання до ГШ, МО і МВС, ВИ ДИБІЛИ? Скільки професійних військових ви вивчили, щоб відправляти на розстріли таких спеціалістів?

У нас АТО!!! І там мають бути в першу чергу ті хто “бореться” з тероризмом, а не люди які по своєму профілю мають перебувати у глибокому тилу і забезпечувати передові лінії прикриттям.

Я не кажу що їх не потрібно забезпечувати, я кричу їх потрібно берегти. Звертаюсь до усіх хто може вплинути на ситуацію, ВПЛИНЬТЕ!!! Як на мене – це чергова зрада. Можливо ГШ має логічне пояснення своїм діям, цікаво було б почути.

Прошу голову Волинської ОДА Володимира Гунчика також долучитись до вияснення питання так як у цьому “добровольчому” загоні є і волиняни!!!

Безымянный