Депутат Волиньради каже, що його бізнес з росіянами «неактивний»

Депутат Волинської облради Валентин Кошельник офіційно має спільний бізнес із зареєстрованими у Росії Олександром Брагілевським та Олегом Хоруженком. Йдеться про про приємство «ВОЛИНСЬКА ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ», акціонерами якого вони є.

Про це можна дізнатися у єдиному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Статутний капітал ТЗОВ “ВПК” сформували 14 грудня 2008 року. Станом на 9 червня 2015 року він становить 3 051 000 гривень. Кожен із трьох підприємців вклав по 1 017 000 гривень.

Як розповів у коментарі Волинському Агенству Розслідувань Валентин Кошельник, підприємство фактично не працює 3 роки , хоча статутний капатал не обнулили досі. Також російську реєстрацію своїх партнерів він пояснює формальністю, мовляв, за національністю вони українці.

ХОРУЖЕНКО ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ, індекс 143000, Московська область, м.Одінцово, Можайське шоссе, будинок 93, квартира 86, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ

БРАГІЛЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ, індекс 142400, Московська область, Ногінский район, місто Ногінск, вулиця Белякова, 9 квартира 5, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ

КОШЕЛЬНИК ВАЛЕНТИН ІВАНОВИЧ, індекс 44700, Волинська обл., місто Володимир-Волинський, ВУЛИЦЯ КОВЕЛЬСЬКА, будинок 113, квартира 93

Фірма зареєстрована за адресою – МІСТО ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, БУДИНОК 48 А. Також саме за цією адресою приймає виборців депутат облради Валентин Кошельник.

Директором підприємства є КОЖЕМЯКО ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА із Володимира-Волинського.

Згідно з КВЕД підприємство може займатися такими видами діяльності 27.52 Виробництво неелектричних побутових приладів, 25.11 Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій, 25.12 Виробництво металевих дверей і вікон, 52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту (основний), 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

13 березня 2015 року депутати Волинської облради закликали краян ігнорувати товари та послуги країни-агресора, не обслуговуватись у російських банках, не їздити на заробітки до Росії і, навіть, не перевозити транзитом через територію області продуктів харчування, особливо м’ясних та молочних, у Російську Федерацію.

бізнес