Де на Волині продають найдорожчі будинки

В одній з найбільших дошок оголошень у Мережі проаналізували, які найдорожчі маєтки продають на Волині.

Цікаво, що у ТОП-5 найдорожчих будівель немає жодної, яка б розташовувалася в Луцьку, ‒ пише Volyninfo.com.

Тож, найдорожчий будинок пропонують придбати в селі Гірка Полока за $400 тисяч. У будівлі площею 249 квадратних метрів є 5 спалень, 2 ванні кімнати, гардеробна, спортзал. На ділянці 14 соток також розташований ставок, альтанка, мангал, гараж на 2 авто та гостьовий будиночок.

У Володимирі-Волинському є можливість придбати будинок вартістю $350 тисяч. Загальна площа території – 12 соток. Є гостьовий будиночок, а також сауна.

За $320 тисяч терміново продається особняк у селі Липини Луцького району. У будинку ‒ італійські меблі. Площа ділянки – 13 соток. Усю іншу інформацію продавці згодні надати при спілкуванні.

На четвертому місці – будинок у центрі Ковеля вартістю $300 тис. Площа будівлі – 240 квадратних метрів. Є гараж, лазня. Поруч водосховище.

За 10 км від Луцька виставлений на продаж маєток вартістю $290 тисяч. У будинку зроблений ремонт з дорогих матеріалів, встановлені панорамні вікна, сонячні конвектори. Площа ділянки – 10 соток. Навпроти – ліс. Власники продають свій будинок у зв’язку з виїздом за кордон.