Волинського волонтера обурив «наїзд» Москаля на айдарівців

1431605656_0

Волинський волонтер обурився діями голови Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля. Посадовець передав Генпрокуратурі та МВС список злочинів, які нібито вчинили айдарівці.

Про це на своїй сторінці у Facebook Сергій Шараєвський.

Волинський волонтер, який опікувався майданівцями, а нині допомагає з гуманітарною допомогою військовим, обурений вчинком  Геннадія Москаля.

«Виявляється, що війна проти тероризму і затримання сепаратистів — це протиправда діяльність в очах деяких предтавників влади. Зокрема, Генадій Москаль і його соратники видали список “злочинів” БТрО 24 “Айдар”. Основні звинувачення стосуються викрадень та позбавлення волі громадян Луганська та області. Для тих, хто любить читати заголовки — це беззаперечний доках провини “майданутих” айдарівців. Але якщо все-таки прочитати, то виявляється повний абсурд. Затримка людей, яких підозрювали у сепаратизмі, тероризмі та співпраці з ЛНР, стала для в очах луганської влади злочином.

Ну я якось розумію, коли така інфа на ТСН з’являється. Комбат Мельничук в групі Єремеєва. Коломойський воює з ВОГ-магнатом. Тут не дивно, хоч і гидко. Але ноги безглуздих звинувачень ростуть від Москаля, голови Луганської ОДА. Ось це дивує»,- йдеться у дописі.

Снимок