Волинського волонтера обурив «наїзд» Москаля на айдарівців

Волинський волонтер обурився діями голови Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля. Посадовець передав Генпрокуратурі та МВС список злочинів, які нібито вчинили айдарівці.

Про це на своїй сторінці у Facebook Сергій Шараєвський.

Волинський волонтер, який опікувався майданівцями, а нині допомагає з гуманітарною допомогою військовим, обурений вчинком  Геннадія Москаля.

«Виявляється, що війна проти тероризму і затримання сепаратистів — це протиправда діяльність в очах деяких предтавників влади. Зокрема, Генадій Москаль і його соратники видали список “злочинів” БТрО 24 “Айдар”. Основні звинувачення стосуються викрадень та позбавлення волі громадян Луганська та області. Для тих, хто любить читати заголовки — це беззаперечний доках провини “майданутих” айдарівців. Але якщо все-таки прочитати, то виявляється повний абсурд. Затримка людей, яких підозрювали у сепаратизмі, тероризмі та співпраці з ЛНР, стала для в очах луганської влади злочином.

Ну я якось розумію, коли така інфа на ТСН з’являється. Комбат Мельничук в групі Єремеєва. Коломойський воює з ВОГ-магнатом. Тут не дивно, хоч і гидко. Але ноги безглуздих звинувачень ростуть від Москаля, голови Луганської ОДА. Ось це дивує»,- йдеться у дописі.

Снимок