У Луцькраді розповіли, хто не втратив пільги на проїзд

Порядок забезпечення пільгами на проїзд пенсіонерів за віком та інвалідів не змінився.

Про це під час оперативної наради у луцького міського голови Миколи Романюка 9 червня повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Анатолій Маринюк.

Залишили пільги для інвалідів першої та третьої групи, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів з малозабезпечених сімей, осіб, які супроводжують інвалідів І групи та учасників бойових дій.

За законом, від 1 червня пільги втрачали б ветерани праці, діти війни, жертви нацистських переслідувань, члени сімей загиблих учасників війни та інваліди 3 групи. Проте, відповідно до постанови Кабінету міністрів, такі люди зможуть користуватися пільгами через статус пенсіонерів за віком або інвалідів.

Тому Анатолій Миронюк зазначив, що фактично урізання пільг як таких не відбудеться. Йдеться лише про зміну логістики надання пільг. Також він нагадав, що пільги залишать і за 10-ма категоріями громадян, пільги яким надають через постанову виконавчого комітету міської ради.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев також додав, що пільги закріплені за членами сімей загиблих учасників війни на Сході України, тому вони можуть користуватися безплатним проїздом у Луцьку.