Нововолинськ: мешканці гуртожитку обурені відключенням газу

У п’ятиповерховому гуртожитку у Нововолинську відключили газ за борги. У будинку живуть інваліди, яким не можна залишатись без спеціального харчування.

Про це повідомляє БУГ.

По вулиці Нововолинській, 53 багатоквартирний гуртожиток уже другий день відімкнений від газу.

8-го травня без попереджень та пояснень о 16:00 у п’ятиповерховому гуртожитку відключили газ. Мешканці спочатку подумали, що проводяться певні ремонті роботи. Проте, після дзвінків у нововолинське управління газового господарства виявилось, що ЖЕК не перераховує коштів за газ. Тому із-за заборгованості, яка накопичилась, три під’їзди гуртожитку залишились без постачання газу на невизначений термін.

Із відповідними питаннями мешканці звернулись у міську раду. Так як Віктора Сапожнікова на місці не було, люди звернулись до першого заступника міського голови Володимира Рожелюка. Прийом виявився не дуже теплим – людей відверто виперли.

«Рожелюк сказав, що ми не давили на жалість дітьми-інвалідами та хворими, якщо щось не подобається то купуйте приватне житло і не матимете проблем, а ні – змушуйте сусідів платити по рахункам. Із січня цього року ЖЕК не переводить кошти, проте більша частина мешканців справно оплачують рахунки за газ, а змушувати когось це робити ми не маємо права» , – розповідають обурені мешканці гуртожитку.

Дії міської влади мешканці вважають неправомірними та ганебними, адже жодного бажання у сприянні вирішити ситуацію немає, люди лишились один на один із своїми проблемами. Це при тому, що у гуртожитку проживають інваліди, які не можуть залишатись без спеціального харчування.