Волинський нардеп ‒ серед ініціаторів «блокадного закону»

Народний депутат від Луцька Ігор Лапін ‒ серед ініціаторів законопроекту, яким пропонується визнати території Луганської та Донецької областей, непідконтрольні українській владі, визнати окупованими.

Крім нього до розробки долучилося ще 13 народних обранців, ‒ йдеться в публікації Дзеркало тижня.

«Я більше не можу бачити фотографій у Фейсбуці з непростроченим «Чернігівським» на полицях кримських супермаркетів», ‒ каже Ігор Лапін. У співавторах із ним ‒ народні депутати з трьох фракцій коаліції ‒ «Народного фронту», Блоку Петра Порошенка та Радикальної партії Олега Ляшка.

«Мета, яку ставить перед собою цей проект і яка має бути об’єднавчою, ‒ припинення схем корупції під час війни та створення прозорих і надійних режимів пропуску людей на «кордонах» з окупованими територіями Криму й Донбасу. Або ми з ними воюємо, або торгуємо. Тому так звана ВЕЗ «Крим» має бути ліквідована, поставки товарів ‒ повністю припинені. Ми зараз удосконалюємо проект і в плані впровадження енергетичної блокади, оскільки, я неодноразово про це заявляв, контракт на поставки в Крим електроенергії ‒ корупційний, і поставляти її армії окупанта неприпустимо», ‒ переконує Ігор Лапін.

За його словами, на початку наступного тижня редакцію законопроекту буде оновлено, і його автори готові зустрічатися з правозахисниками та експертами, які допоможуть удосконалити проект.