Митники кажуть, що роблять все можливе, аби допомогти волонтерам

Волинська митниця намагається спростити процедуру митного оформлення гуманітарки, в тому числі і волонтерської допомоги для військових.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Волинська митниця виступає з ініціативою внесення змін у діюче законодавство щодо спрощення процедури митного оформлення гуманітарних вантажів. Це питання стало одним з основних для обговорення під час робочого візиту народного депутатa України, члена Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Андрія Антонищака на Волинську митницю ДФС.

Під час зустрічі спільно з керівником установи Андрієм Андрейківим обговорили питання митного оформлення товарів, гуманітарних вантажів та засобів для українських військових.

«Сьогодні представники волонтерського руху дуже активні та існує багато бажаючих допомогти армії, бойовим підрозділам. А головне завдання митниці – всіляко сприяти волонтерським організаціям у їх нелегкій роботі», – зазначив під час зустрічі керівник установи Андрій Андрейків.

Сторони обговорили усі проблемні моменти, які виникають під час перевезення через кордон України гуманітарної допомоги, товарів для військових.

Під кінець зустрічі Андрейків ознайомився з специфікою роботи митного поста «Ягодин» та контролюючих служб.