Смерть даішника на Волині: осиротіли двоє дітей

Волинський даішник наклав на себе руки, бо боявся звільнення. За однією з версій, чоловіку загрожувало скорочення, а він не уявляв свого життя без роботи в міліції.

Через трагедію осиротіли двоє дітей, – пише Максим Лозовий у Press-центр.

Нагадаємо, сьогодні вранці на Волині співробітника ДАІ знайшли з простреленою головою. За попередньою версією, це було самогубство – інспектор наклав на себе руки прямо на робочому місці.

На чергування загиблий заступив минулого вечора. Колеги розповідають: ніч минула спокійно і вони вже готувались здавати зміну, коли інспектор зайшов у приміщення та зсередини зачинився в туалеті.

«Було приблизно 8.45. Уже були написані рапорти. Ми стояли на дворі і лишалося ще 15 хвилин, щоб нас замінили. Старший прапорщик зайшов всередину приміщення. Потім почули, як ніби щось впало. Зайшли всередину, але нікого не побачили. Почали кликати інспектора. Потім бачимо – в туалеті світло горить. Кажемо – Володю, Володю, виходь, але він не відповідає. Тоді вибили двері і побачили, що він лежить, а з голови тече кров», – розповідає колега загиблого Віталій Ярмолюк.

Даішники викликали швидку, проте допомога медиків була вже не потрібна. Старший прапорщик загинув миттєво. В органах внутрішніх справ він служив майже 20 років. Жодних претензій по роботі не мав. У жовтні минулого року працював у зоні проведення антитерористичної операції. Правоохоронці схиляються до версії про самогубство, але не тільки.

«На сьогодні є дві основні версії. Це, перш за все, самогубство, адже приміщення, де було виявлено труп, було зачинене зсередини. Не виключаємо також і випадкового пострілу внаслідок необережного поводження з вогнепальною табельною зброєю», – каже перший заступник начальника волинської міліції Анатолій Петрушин.

За однією з версій, міліціонер наклав на себе руки, оскільки переживав за своє робоче місце через майбутнє скорочення в лавах ДАІ. Однак, колеги загиблого запевняють: про жодні звільнення в підрозділі мова поки що не йшла. Щоби перевірити всі версії, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею «навмисне вбивство». Поховати міліціонера планують у вівторок. У загиблого залишилися дружина, 10-річна дочка та 16-річний син.