Рецидивіст бив жінку із перервами на чарку

Локачинський районний суд виніс вирок рецидивісту, який бив ногами жінку під час застілля.

Чоловіка, який вже сидів у тюрмі за грабіж та зберігання психотропів, знову постав перед Фемідою за умисне тяжке тілесне ушкодження, – про це пише ВолиньPost.

Обвинуваченому інкримінували те, що він перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на грунті особистих неприязних відносин, умисно бив ногами літню жінку. В результаті цього потерпіла потрапила в тяжкому стані до лікарні з черепно-мозковою травмою. В той же день їй зробили операцію.

Відтак, представник потерпілої у своєму цивільному позові вимагав від обвинуваченого оплати лікування його матері – 13,5 тисяч гривень. Окрім цього, у Феміди просили задовольнити виплату моральної шкоди – 100 тисяч гривень.

Один із свідків справи розповів, що в день побиття він разом з обвинуваченим пішли в гості до спільного знайомого, де випивали на кухні. Пізніше ввечері до квартири зайшли працівники міліції та запропонували їм піти в райвідділ.

За словами свідка, він пробув у відділі правоохоронців близько години, а потім повернувся на місце. Приблизно через 15-20 хвилин до квартири увійшли потерпіла та обвинувачений. Останній закричав на жінку, що вона наговорює на нього, а потім збив її кулаком на землю, він чого та впала на землю, де і залишилась лежати.

Після цього розбишака сів за стіл, випив горілки, встав і продовжив бити лежачу, погрожуючи, що вб’є її. І так близько трьох разів.

Свідок також зізнався, що під час досудового розслідування й суду обвинувачений просив його поміняти свідчення, начебто, він постраждалу й пальцем не зачепив.

Обвинувачений свою винуватість у інкримінованому правопорушенні не визнав. Він розповів, що бачив, як постраждала впала зі сходів біля приміщення райвідділу міліції, а він її не зачіпав.

Головуючий суддя став на бік побитої і позбавив розбійника волі на шість років. Цивільний ж позов сина постраждалої Феміда задовольнила частково, з обвинуваченого стягнуть 12,5 тисяч матеріальної та 70 тисяч гривень моральної шкоди.