На виборах мера Луцька обіцяють «третю силу»

Нардепу Ігорю Гузю не подобається, що вибори у мери Луцька зводять до боротьби бізнес-груп – Ігоря Єремеєва та Ігоря Палиці.

Про це він заявив під час прес-конференції у Луцьку в понеділок, 8 червня.

Гузь стверджує, що «Народний фронт» у Луцьку висуне свою альтернативу – кандидата, який «не буде грати в ці ігри» та «претендує на вихід у другий тур».

Нардеп нагадав, про статтю Волинського Агентства Розслідувань, де йшлося, що можливим кандидатом від цієї політсили на посаду міського голови стане Владислав Стемковський.

Також він стверджує, що «Народний фронт» втрутиться у боротьбу між Олегом Кіндером та Сергієм Кошаруком за посаду мера Ковеля, і спробує висувати єдиного кандидата від опозиційних сил проти мера Нововолинська Віктора Сапожнікова.

Однак у Нововолинську нардеп покладається на рішення місцевого осередку і не хоче нав’язувати свою позицію. Щодо виборів міського голови Володимира-Волинського, він поки не висловив чіткої позиції.

Окрім того, політик повідав, що не відчуває у «Народному фронті» впливу олігарха Ігоря Коломойського. Контакти із ним, каже Гузь, мають лише окремі депутати.

Також він зауважив, що «люди Коломойського» в Луцьку, тобто група «Новий Луцьк», негативно ставляться до нього, а ще Гузь не відчуває підтримки меді-групи Ігоря Коломойського.