На Волині план з мобілізації виконали наполовину

Станом на 8 червня військові комісаріати області виконали план з мобілізації на 53%. П’яту чергу мобілізаційного розгортання продовжено до 18 червня, з 19 червня до 17 липня триватиме шоста хвиля мобілізації.

Про це повідомив 8 червня повідомив виконувач обов’язків начальника відділу оборонно-мобілізаційної роботи Волинського обласного військового комісаріату підполковник Геннадій Лічман.

«Станом на сьогодні до курсів перепідготовки поставлено 53% мобілізованих»,- зазначив керівник. Також він розповів, що офіцерів запасу на курси відправлено на 13% більше від запланованої кількості.

Повністю із завданням п’ятої хвилі мобілізації впоралися Маневицько–Любешівський та Горохівсько-Локачинський об’єднані військові комісаріати. План з мобілізації виконали відповідно на 110 та 100%.

Також Геннадій Лічман розповів, що порівняно з попереднім тижнем покращилася ситуація з призовом у Володимир-Волинському, Косельському і Ратнівському районах, а також містах Луцьк і Нововолинськ.

Погіршилися показники по Шацькому, Турійському, Камінь-Каширському районах і містах Ковель та Нововолинськ. На даний момент оповіщено 74% військовозобов’язаних. «Зросла кількість тих, хто відмовляється отримувати повістку», – зазначив Геннадій Лічман.

Їх притягують до адміністративної відповідальності. Загалом за 5 чергу мобілізації до адміністративної відповідальності притягнуто 128 осіб, стосовно 36 підготовані документи для кримінальних проваджень.