Чоловік, який потрапив у пастку «педофілоловів», – на лікарняному

Співробітники заступника директора Нововолинського вищого професійного училища Віктора Панасюка, який потрапив у пастку до “педофілоловів”, не вірять у його провину.

Про це розповіла 8 червня директор Нововолинського вищого професійного училища Валентина Приступа.

«Що я можу вам сказати? Це шок для всього училища. Віктор Панасюк працює у нас 18 років, я його добре знаю і ніколи навіть  в думках не могла б допустити про нього таке», – сказала посадовець.

Вона повідомила, що колеги характеризують Віктора Панасюка лише з позитивного боку – як доброго батька, чоловіка та викладача. В училищі з ним ніколи не було жодних конфліктів. Тому співробітники не вірять у провину викладача – «не роблять поспішних висновків».

«Знаєте,  у нас в училищі є дві скриньки довіри. Заклад у нас маленький, діти не соромляться писати, коли щось не так, але про таке й мови не було ніколи», – додала Валентина Приступа.

Також директор училища розповіла, що спілкувалася з Віктором Паснасюком – він зателефонував, щоб взяти лікарняний. Педагог повідомив, що вимушений взяти лікарняний через отримані побої. Зі слів директорки, Віктор також розповів, що нібито саме через побої зізнався на камеру.

В училищі не приймають ніяких заходів щодо «підозрюваного» колеги, оскільки він зараз на лікарняному. До того  викладачі вважають, що треба до кінця розібратися в ситуації, щоб довести або ж спростувати вину колеги.