Потребує допомоги мама бійців 51-ої бригади

Мама двох бійців 51-ої бригади, яка має інвалідність першої групи, потребує допомоги на лікування.

Про це повідомляють на сторінці Ковельського центру допомоги бригаді у Facebook.

Два брати у волинській сім’ї одночасно пішли на неоголошену війну. Хоробрі чоловіки прийняли виклик сьогоденню та взяли активну участь в АТО. Тепер потребує підтримки їхня мама, яка виховала мужніх синів та з молитвами дочекалась їх додому.

Син Богдан 1993 року народження, перебував у зоні АТО 5 місяців. Брав участь у запеклому бої за Савур-Могилу в скаладі 51 ОМБР, де отримав важкі поранення ніг, сідниць, грудної клітки. Потім слідувало важке, довготривале лікування у шпиталях.

Син Віталій 1989 року народження, захищав кордони України більше 6 місяців також в складі ї 51 ОМБР. Сьогодні чоловіки важко працюють, аби прогодувати сім’ю та допомогти мамі одужати!

Мати Наталія 1967 року народження – інвалід І-ї групи. Інвалідність отримала внаслідок виробничої травми – травма голови.

«Проживає сім’я (4 людини) в однокімнатній квартирі, де площа кімнати всього лише 15 метрів квадратних. Богдану Господь подарував чудову люблячу дружину. Незабаром молода сім’я чекає поповнення, тому вони змушені переїхати на орендовану квартиру, а це також – додаткові витрати», – йдеться у дописі.

Після тяжкого стресу від переживань за синів стан здоров’я матері погіршився. Жінка потребує санаторно-оздоровчого лікування, яке допоможе їй відновити сили. Та на це потрібні кошти, а у сім’ї їх дуже не вистачає.«Тож не будьмо байдужими і разом допоможімо цій героїчній жінці, що дочекалася своїх синів, відчула усю ту біль, яку може відчути тільки материнське серце!», – закликають волонтери.

Путівка в санаторій, що спеціалізується на хворобі Наталії коштує 200$/12днів.

ВОЛОНТЕРСЬКА КАРТКА

Коршунова Анна Вікторівна 5168 7556 1462 9919(В ПРИЗНАЧЕННІ ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЗУЙТЕ: для оздоровлення мами бійців!)

Відповідальні координатори проекту «Підтримай сім’ю Героїв» Савіна Людмила і Коршунова Анна.