Мера Володимира-Волинського спробували облити зеленкою. ОНОВЛЕНО

Активісти громадської ініціативи «Чорна гвардія імені Нестора Махна» кажуть, що облили зеленкою міського голову Володимира-Волинського Петра Саганюка. Натомість мер розповів: така спроба була, але провалилася.

Цю “акцію” активісти влаштували о 8:00 5 червня, коли мер йшов на роботу.

Як йдеться у відеозаяві активістів, причиною такою акції стала «злочинна діяльність сім’ї Саганюків у Володимирі-Волинському».

Більше дивіться у відео нижче:

 

Також вони надіслали відео, на якому, як стверджують активісти, зеленкою облили мера.

Видання БУГ повідомляє, що спроба облити зеленкою міського голову Володимира-Волинського Петра Саганюка провалилася. Саганюк надіслав голові обласної державної адміністрації Володимиру Гунчику звернення із проханням захистити його як очільника міста від посягань на його чесне ім’я, а також захистити життя і здоров’я від зловмисників.

5 червня близько 07:30 ранку двоє невідомих молодиків у військовій формі з шевронами добровольчого батальйону “Айдару” чатували мера на автостоянці, поруч із міською радою, – цитує міського голову.

“У них в руках було дві пластикові пляшки. Я одразу зрозумів, що в них розведена зеленка. Тобто, хтось задумав проти мене провокацію”, – розповів Саганюк.

“Я одразу гукнув, що у пляшках в них розчин зеленки. Вони почали віднікуватися, казати, що я не правий. Сказали, що хочуть зі мною поговорити. Мовляв, вони із батальйону “Айдар”, у них є питання. Я сказав їм, що справжній “Айдар” зараз воює на Сході України. Провакацію вдалося нейтралізувати”, – каже мер Володимира-Волинського.

У зверененні Петро Саганюк звинувачує у діях, які чиняться проти нього, як міського голови, колишнього виконувача обов’язків начальника Головного оперативного управління Міністерства доходів і зборів Олега Мандзюка, який працював при уряді Януковича.

“Останнім часом, на замовлення Олега Мандзюка виливається бруд особисто на мене, як міського голову, та на членів моєї родини. Ці чутки не підтверджені жодними фактами та не мають нічого спільного із правдою. Прошу захистити мене належним чином від зазіхань на мою честь, життя та здоров’я”, – сказано у звернені Петра Саганюка до голови ОДА Володимира Гунчика.

Від редакції: Заголовок було змінено після заяви Саганюка.