Фіктивні талони на пальне: на Волині затримали шахрая

Міліціонери затримали афериста, який «розводив» волинян на фіктивні талони на пальне.

Про це повідомляє прес-служба правоохоронців області.

П’ятьох волинян шахрай обдурив, продавши фіктивні талони на пальне. Ще одного потерпілого зловмисник обдурив пообіцяши реєстрацію в автошколіли та отримання посвідчення водія.

Під час досудового розслідування міліціонери з’ясували, що аферист і в минулому заробляв на життя обманом, за що був засуджений до двох років в’язниці. Однак чоловіка не посадили через амністію.

Невдовзі він вигадав нову аферу: пропонував лучанам придбати талони на пальне за зниженими цінами. При цьому «продавав» лише великі партії (не менше 50 літрів). Оскільки ціна була цілком прийнятна, клієнтів у афериста було багато. Зловмисник на продажу карток «розвів» п’ятьох лучан на понад 15 тисяч гривень.

Окрім цього, шахрай пропонував клієнтам «вирішити питання» зі вступом до автомобільної школи та в короткі терміни отримати водійське посвідчення, за що вимагав передоплату. У результаті один волинянин втратив 4000 гривень.

Суд визнав зловмисника винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, і призначив покарання – два роки позбавлення волі.

2