За підроблений алкоголь волинянин «сяде» на чотири роки

Власника гаража, де виготовляли підробки на горілку марок «Nemiroff з перцем», «Medoff Classic», «Мороша», «Хлібний Дар» та «Lubotin Pshenichna», засудили до штрафу у 85 тисяч гривень та тюремного строку.

Про це повідомляє “Під прицілом”.

Правоохоронці викрили підприємливого лучанина кілька місяців тому і одразу ж звернулися до слідчого судді міськрайонного суду з клопотанням надати дозвіл на проведення обшуку у помешканні та гаражі чоловіка.

Під час обшуку міліціянти виявили та вилучили велику кількість етилового спирту, пляшок, корків та систем для перекачування рідини. Також правоохоронці встановили, що організатор гуральні друкував акцизні марки на лазерному принтері.

Куди збували виготовлені напої, наразі невідомо.

Сам же підозрюваний свою вину у виготовленні сурогату визнав і погодився укласти із прокурором угоду про визнання винуватості. Таким чином, чоловік має сплатити штраф у розмірі 85 000 гривень та отримає реальний строк ув’язнення на чотири роки з півторарічним іспитовим терміном.

На суді, який відбувся 2 червня у Луцькому міськрайонному суду таку угоду затвердив. Протягом 30 днів сторони по справі можуть подати апеляційну скаргу.