Вітер про порушення в «Лісовій пісні»: не можна бути упередженим

Офіційні перевірки у санаторії «Лісова пісня» знайшли лише несуттєві фінансові порушення, тоді як громадська рада при ОДА підозрює керівника Віктора Карпука у заробітку на необлікованих номерах.

Цю тему підняли 4 червня під час прес-конференції у голови Волинської обласної ради Валентина Вітра, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

У травні ініційована Громадською радою при Волинській ОДА робоча група перевірила стан лікувально-профілактичного закладу «Лісова пісня», що на Шацьких озерах. Тоді громадські активісти виявили номери підвищеного комфорту, які взагалі не облікуються і, згідно з документами, не приймають відвідувачів.

На території санаторію також стоять два двоповерхові дерев’яні будинки, що збудовані ще у 2012 році, проте й досі не здані в експлуатацію. Там ‒ нові телевізори, холодильники, високоякісний посуд, електрочайники з водою всередині, махрові халати і навіть рушники. Тож, у Валентина Вітра запитали, чи вбачає він проблему у керівнику санаторію і взагалі в оздоровчому закладі.

Той відповів, що на адресу облради приходив лист від громадян і громадських організацій ще до відвідин «Лісової пісні» представниками громадської ради. «І з моєї ініціативи було звернення до контрольно-ревізійного управління та прокуратури, щоб провести перевірку цих фактів. Результати перевірки прийшли. Декілька днів тому вони розглядалися на профільній комісії облради і вони були оприлюднені», ‒ розповів очільник депутатського корпусу.

За його словами, було клопотання КРУ, щоб керівнику надати дисциплінарне стягнення, оскільки там були незначні порушення, які не впливають на роботу санаторію і не тягнуть на порушення кримінальної справи.

«Нині я чекаю юридичного висновку. Якщо там витримані терміни, і я можу винести догану, то буде відповідне моє розпорядження», ‒ зазначив Валентин Вітер.

Далі він пояснив, що громадська рада має звернутися до керівника ОДА і адміністрація тоді прийматиме рішення. Вони мають право повторно звертатися до прокуратури, до КРУ, до обласної ради.

«Якщо будуть виявлені правопорушення, то ми готові ініціювати звернення до правоохоронних органів чи суду та приймати рішення щодо керівника», ‒ запевнив голова облради. Разом із тим зазначив, що не можна у цій ситуації бути упередженим. Адже, вважає він, було озвучено багато недостовірної інформації. Також розповів, що у санаторії реабілітацію пройшло майже сто учасників АТО за кошти оздоровчого закладу.

Нагадаємо, сам директор санаторію «Лісова пісня» Віктор Карпук не зміг пояснити «гріхи» в роботі закладу, а журналістів звинуватив у замовності.