У Луцьку судили «кіборга», який влаштував стрілянину

За нічну стрілянину волинський боєць заплатить постраждалому 50 000 гривень моральної шкоди.

Подія сталася в лютому цього року, ‒ пише Під прицілом.

Опівночі неподалік перехрестя вулиць Спортивної та Ювілейної в селі Великий Омеляник Луцького району розігралася майже детективна історія. Під час словесної перепалки «кіборг» не знайшов більш вагомих аргументів, як довести правоту зброєю, ‒ йдеться в публікації.

Поки боєць цілився, потерпілий встиг відбігти декілька метрів, та це не врятувало його від травми. Військовий в суперечці поцілив втікачу з рушниці в ділянку правої сідниці, чим завдав останньому «тяжкі тілесні ушкодження з ознакою небезпеки для життя, що спричинило масивну кровотечу і шок тяжкого ступеня».

З матеріалів судової справи стало відомо, що цей «стрілок» в кінці жовтня 2014 року, захищав донецьке летовище і саме звідти незаконно привіз бойові патрони.

В суді чоловік у вчиненому щиро розкаявся та просив суворо його не карати.

Луцький міськрайонний суд визнав винним обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень ‒ нанесенні тяжких тілесних ушкоджень та незаконному поводженні зі зброєю. Відтак, чоловіку призначили п’ять років позбавлення волі з іспитовим терміном три роки. Також суд зобов’язав вояку сплатити на користь потерпілого 50 000 гривень за заподіяння моральної шкоди.