На Волині «кіборг» підстрелив опонента у сідницю

Волинянин, який повернувся з війни на сході, стріляв у свого знайомого із рушниці. В результаті інциденту чоловік опинився у лікарні.

Про це повідомляє ВолиньPOST.

Близько півночі в селі Великий Омеляник Луцького району демобілізований волинянин посварився із своїм знайомим.

Після словесного конфлікту, ветеран війни вихопив мисливський самозарядний карабін та вистрілив в опонента, який саме почав тікати. Куля увійшла останньому в праву сідницю, що спричинило масивну кровотечу і шок тяжкого ступеня.

Під час слухання справи в стінах Луцького міськрайонного суду обвинувачений свою вину визнав повністю. Окрім того, Феміда виявила, що чоловік незаконно привіз 4 патрони калібру 7,62х39 мм із зони проведення бойових дій, зокрема, аеропорту Донецька.

Слід зазначити, що в стінах суду постраждалий визнав, що обвинувачений повністю йому виплатив матеріальну шкоду та витрати на правову допомогу. Він попросив в головуючого судді суворо не карати стрільця, проте наполягав на моральному відшкодуванні та щомісячної виплати до його одужання.

Суд визнав стрільця винним у кримінальному правопорушенні та присудив йому три роки іспитового терміну. Окрім цього, з обвинуваченого стягнули 15 тисяч гривень спричиненої моральної шкоди.