Любомль: за контрабанду наркотиків дали 5 років

Ще в лютому цього року волинянин придбав для себе 0,258 грама амфетаміну та зберігав їх в кишені куртки. Відтак, волинянин спокійнісінько катався містами України з наркотиками і лише на митному посту «Ягодин» в нього виявили небезпечні речовини.

Про це повідомляє Під прицілом.

З матеріалів судової справи стало відомо, що волинян намагався незаконно перемістити через митний кордон України з Республікою Польща психотропну речовину у вигляді 0,258 грама амфетаміну та 3,32 грама канабісу.

Спритник порозпихав свої наркотики по різних сховках: у чорний металевий кейс, футляр для бінокля, камуфляжну куртку, та залишив речі в «Фольксвагені» свого знайомого, з яким подорожував Україною. Сам же, щоб не попастися, планував перетнути кордон своєю автівкою, якою ще в січні 2015 року в’їхав на територію України та залишив на зберігання митниці. Таким чинов він сподівався, що той пройде митний контроль, після чого забере в свого випадкового «спільника» свої речі і разом прослідують в Польщу.

Однак митники запропонували контрабандисту повернутись в зону митного контролю, де саме оглядали автомобіль «знайомого». Знаючи про наявність заборонених предметів, наркоман в усьому зізнався.

Тож, Любомльський районний суд визнав винним спритника у контрабанді наркотиків і призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією наркотиків. Зазначимо, вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку.