Італійці зібрали допомогу луцькому госпіталю

Гуманітарна допомога Луцькому військовому госпіталю надійшла з містечка на півдні Італії Лав’яно.

Загітували італійців єдина українка в населеному пункті, лучанка Катерина Довгополюк та її чоловік Лучіано Пізеркіа, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

«Ми постійно спілкуємося з дочкою, вона цікавиться, що відбувається в Україні. От ми їй і розповідаємо правду не телевізійну, а ту, яку чуємо щодня від знайомих. Після наших розмов Катя з чоловіком вирішили провести ярмарок у своєму гірському містечку. Вдалося зібрати якусь копійку. А власниця місцевої аптеки Терезія Вентрічелі передала медикаменти», ‒ каже батько Катерини Сергій Довгополюк.

Загальна сума фармацевтичної допомоги сягнула понад 3 000 євро. Частину ліків передали в Луцький військовий госпіталь, а решту – в Луцький геріатричний пансіонат.

«У госпіталі мають вивчити італійські медикаменти, адже вони не є сертифікованими. Навіть оцінити потрібно і поставити їх на баланс. Бо всі ліки, дорожчі за 100 гривень, є підзвітні», ‒ пояснює Довгополюк.

Також жителі Лав’яно передали лучанам дитячі речі і харчування, адже чули, що в Україні багато переселенців. Ці подарунки отримали дітлахи з Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини.