Звинувачення працівника «Звірівського» від людей Колісника виявилися наклепом

Працівники приватного господарства «Майдан мисливський» у Ківерцівському районі заховали коней, щоб звинуватити у їх крадіжці працівника держпідприємства «Мисливське господарство «Звірівське», розташованого поряд.

Цей інцидент можна було б назвати звичайним побутовим непорозумінням, якби він не був частиною конфлікту між нинішнім керівництвом «Звірівського» та ставлеником одіозного посадовця Богдана Колісника Андрієм Шпоруком.

Нагадаємо, скандальний екс-директор мисливського господарства «Звірівське» Андрій Шпорук звинувачував єгеря, який нині працює на підприємстві, у крадіжці коней. Нинішній директор підприємства Ярема Байда називає такі звинувачення помстою за усунення з посади.

Конфлікт розгорівся на території Ківерцівського району у неділю, 31 травня.

Нещодавно Андрій Шпорук судився за поновлення на посаді директора мисливського господарства «Звірівське», однак суд йому відмовив. Після цього він влаштувався на роботу у приватне мисливське господарство «Майдан мисливський», взявши туди і своїх підлеглих.

Один із них – Валерій Бандура звинувачує єгеря «Звірівського» Дмитра Трофим’юка у крадіжці коней, з якими той нібито працював у «Майдані мисливському». Проте, як стверджує інший єгер Олег Вишенський, Трофим’юк цілий день знаходився у селах Дідовичі та Журавичі Ківерцівського району, тому фізично не міг вчинити крадіжку.

Через кілька днів коні виявили на території «Майдана мисливського», звідки їх нібито вкрали. Наразі всі звинувачення із Дмитра Трофим’юка зняли.