Волинського «олігарха» Ковальчука оштрафували

На 10 тисяч гривень оштрафувала адміністративна колегія Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України приватне підприємство «Торговельна компанія «Укр-Петроль», що фактично належить місцевому «олігарху» Сергію Ковальчуку.

Штраф наклали за зловживання монопольним становищем на ринках роздрібної торгівлі високооктановими бензинами та дизпаливом, – повідомили у прес-службі АМКУ.

Як встановило територіальне відділення, протягом лютого 2015 року на АЗС ПП ТК «Укр-Петроль» у межах міста Володимира-Волинського та довколишньої 10-кілометрової території відбувалось економічно необґрунтоване підвищення рівня роздрібних цін на високооктанові бензини та дизпаливо за рахунок збільшення торговельних надбавок за наявності достатнього обсягу залишків пального, яке не було підтверджено зміною закупівельних цін.

Саме завдяки своєму становищу на ринку ПП ТК «Укр-Петроль» мало можливість вчиняти вказані дії шляхом встановлення таких роздрібних цін на високооктанові бензини та дизпаливо в лютому 2015 року, порівняно зі своїми конкурентами, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку. ПП ТК «Укр-Петроль» визнало цей факт та припинило порушення конкуренції.