Волинські нардепи: Кононовичі можуть очолити терористичний центр

Волинські нардепи-«фронтовики» Ігор Гузь та Ігор Лапін заявили, що брати Михайло та Олександр Кононовичі можуть очолювати терористичну організацію в Києві.

Народні депутати провели сьогодні, 3 червня, брифінг для журналістів у Верховній Раді, ‒ повідомляють у прес-службі партії.

Волинські нардепи заявили, що отримали інформацію про те, що у Києві ймовірно працює терористична група на чолі із комуністами Михайлом та Олександром Кононовичами. Підставою підозрювати братів в організації терористичних груп є їхня прихильність до ДНР та ЛРН, про що вони заявили на одному із телеканалів, перебуваючи на Сході нібито із гуманітарною місією.

Нагадаємо, 21 листопада 2014 року керівник Ленінського комсомолу України, лучанин Михайло Кононович разом зі своїм братом Олександром Кононовичем (головним комсомольцем Волині) їздили на Донбас в рамках акції «Комсомол за мир» нібито з гуманітарною місією. В інтерв’ю сепаратистському каналу, яке давалося у присутності бойовиків, Михайло Кононович порівняв дії української влади щодо Донбасу з блокадою німецькими фашистами Ленінграда. Мовляв, регіон не вдалося завоювати силою зброї, то тепер його хочуть заморити голодом. Після цього вони ще кілька разів навідувались до бойовиків.

«В Києві потенційно може працювати терористична група, яка найближчим часом може розпочати свої дії. До складу групи входить керівництво так званого комсомолу – брати Кононовичі. Ці «відморозки» шість років працювали на Волині, і за часів Віктора Януковича зарекомендували себе різними не гідними вчинками, зокрема, встановленням на Волині бюстів Сталіна, розстрілом портретів Героїв України Бандери і Шухевича та десятками провокативних акцій. За нашою інформацією, Кононовичі кілька разів перебували на території ДНР та ЛНР, спілкуючись із найжорстокішими сепаратистами-терористами, на чиїх руках кров сотень вояків та мирних жителів», ‒ повідомив Ігор Гузь.

Зі слів нардепа, Кононовичі в прямому ефірі сепаратистських каналів неодноразово називали діючу українську владу «хунтою», виказуючи свою прихильність «народним республікам».

Гузь та Лапін звернулися до голови СБУ Валентина Наливайченка з проханням негайно зайнятися цієї «умовно терористичною» групою.

«СБУ – установа, яка повинна боротися з будь-якими проявами сепаратизму. Пане Наливайченко, не доводьте до самосуду, щоб потім не судити патріотів за те, що вони борються із сепаратистами», ‒ наголосив Ігор Лапін.