Волонтери розповіли, на що витратять гроші з перегонів

Під час благодійних автоперегонів «Старт для перемоги», які відбулися 24 травня на аеродромі у селі Крупа волонтерам вдалося зібрати 156 тисяч гривень. Волонтери вже розпланували як витратять виручені кошти.

Про це активісти Андрій Попик та Віталій Гнатюк «Автомайдану України» повідомили 3 червня.

«Для нас це успіх. Ми розраховували на меншу кількість людей, що відвідають фестиваль», – зазначив активіст ГО «Автомайдан України» Андрій Попик.

За підрахунками організаторів фестиваль відвідали близько 4000 людей. Організаторам вдалося зібрати 156 тисяч гривень. На проведення акції, враховуючи пальне автомобілів, активісти витратили менше 60 тисяч гривень.

ДИВИТИСЯ ФОТО АВТОФЕСТИВАЛЮ «СТАРТ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ» ПІД ЛУЦЬКОМ

Усі виручені кошти організатори витратять на допомогу військовим. Частину коштів вже витратили на генератор для бійців 14-тої бригади, які невдовзі поїдуть на ротацію у Донецьку область. Генератор обійшовся у майже 20 тисяч гривень. Також зібрали ремнабори для батальйону «Донбас».

«Всі хлопці, які перебувають в зоні АТО, охороняють наш спокій, не те що заслуговують – ми зобов’язані їм допомагати» , – зазначив Андрій Попик.

В планах – купити необхідне для 34-тої кіровоградської бригади. Активісти «Автомайдану» уже знайшли у Німеччині літню форму та берці. На форму та взуття у сумі передбачили близько 90 тисяч гривень. Частину форми допоможе закупити фонд «Серцем до України», і вже наступного тижня вони приїде до України та буде передана бійцям. Також вже оплатили 10 тактичних рюкзаків для бійців. Волонтери зізнаються, що купити їх вдалося в Україна за «волонтерськими цінами». «Ідуть попередні форми на закупівлю літньої форми і берців. Ці речі завжди необхідні», – зазначив Віталій Гнатюк.

В майбутньому волонтери планують провести ще декілька благодійних акцій. Поки волонтери не розкривають планів, що це буде, проте зазначають, що не обов’язково буде прив’язка до автоспорту.