Воду для луцького мікрорайону грітимуть без газу, – мер

Луцька влада має намір відмовитися від використання газу для підігріву води в районі ЛПЗ. Для цього потрібно 900 тисяч євро.

Про це в інтерв’ю Волинському інформаційному порталу заявив мер Микола Романюк.

Романюк заявив, що злізти з «газової голки» неможливо. «Немає жодного міста в Європі, яке на 100 % переведене на альтернативне паливо.Більше того, на це також потрібні солідні кошти. От розраховували грант для котельні підшипникового заводу, що працюватиме на альтернативному виді палива. Вона коштує до 900 тисячі євро. Для підігріву гарячої води в цьому мікрорайоні нам не потрібно буде газу. Але це – серйозні кошти. Поетапно ми будемо рухатися в цьому напрямку», – каже луцький мер.

Він додав: «Є різні інвестори. Нікого не хочу образити, але є такі, що обирають тільки «смачніше». Не дуже хотів би потрапляти в залежність від бізнесу. Хоч в Рівному все котельне господарство переведене в оренду, і там міський голова не займається питаннями тепла. В Польщі такі підприємства здані в концесію, тільки мережі залишилися. Я ж дуже обережно ставлюся до цих питань. Вже п’ять років міським головою і жодного з трьох основних комунальних підприємств ми не відпустили на приватизацію. Маю на увазі «Луцьктепло», «Луцькводоканал» та «Спецкомунатранс».