У «Луцьктеплі» – новий очільник

Призначили нового директора державного комунального підприємства «Луцьктепло».

Відповідне розпорядження підписав міський голова Микола Романюк.

На посаду призначили Юрія Паращія на посаду директора державного комунального підприємства «Луцьктепло».

«Призначити з 03 червня 2015 року Паращія Юрія Степановича на посаду директора державного комунального підприємства «Луцьктепло», згідно умов, передбачених контрактом. Підстава: заява Паращія Ю.С., контракт від 03.06.2015 № 106», – йдеться у документі.

Як повідомили у міській раді, новопризначений директор має дві вищі освіти. Закінчив Івано-Франківський державний університет нафти і газу за спеціальністю «Проектування та спорудження нафтогазопроводів і нафтогазосховищ” та факультет перепідготовки кадрів Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (кваліфікація бухгалтер-економіст). З 2001р по 2003р. працював на ДП «Західнафтогазсервіс» м. Львів на посаді інженер 3-ї категорії. 2003р.-2007р. – заступник директора ПП «Талан» м. Долина. 2007р-2009р – начальник управління комерційної діяльності ПАТ «Львівгаз» м. Львів. З 2009 року до сьогоднішнього призначення він був начальником філії Самбірського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Львівгаз». Міський голова зазначив, що з Юрієм Степановичем Паращієм підписано контракт на один рік.

       За словами міського голови, на стосунки в колективі вплинуло й припинення гарячого водопостачання. HAK «Нафтогаз» припинила постачання газу на переважну більшість котелень ДКП «Луцьктепло» через наявну заборгованість підприємства за природний газ, використаний для подачі тепла та гарячої води в оселі лучан. Він зазначив, що ситуація вирішується на державному рівні, ведуться перемовини з HAK «Нафтогаз».

img_6225_novyy_razmer img_6227_novyy_razmer img_6247_novyy_razmer img_6250_novyy_razmer