«Провідні спеціалісти» задоволені роботою «Ласки»

Провідні спеціалісти оцінили роботу та утримання тварин у КП «Ласка» і залишилися задоволені побаченим, ‒ заявляють у Луцькій міській раді.

Виїзне засідання відбулося 25 травня, ‒ повідомляють у прес-службі луцької мерії.

Члени комісії встановили, що на території знаходяться всі основі приміщення для утримання тварин, вольєри зроблені так, що дозволяють собакам відчувати себе спокійно і впевнено. Добре обладнаний ветеринарний кабінет, що дає змогу проводити операції та лікування тварин, ‒ йдеться в тексті.

«Тварини, які знаходяться у вольєрах, мають здоровий вигляд, достатню кондицію, соціалізовані – проявляють інтерес до людей, позитивно реагують на наближення до них, активні, мають здоровий вигляд. У вольєрах тварини розміщені з урахуванням віку, темпераменту, розміру, психологічної сумісності», ‒ переконують у міськраді.

«Умови утримання тварин задовольняють їхні природні потреби в їжі, воді, сні, рухах, контакту із собі подібними, у природній активності та інших потреб», ‒ зазначається в повідомленні.

Комісія рекомендувала зробити додаткове приміщення за фінансової можливості для молодняку (цуценята-підлітки віком від 4 до 7 місяців), наразі цуценята різного віку перебувають в одному приміщенні, проте розділені по вольєрах, що є виходом із ситуації допоки немає великого фінансування на додаткові приміщення, також рекомендували у підлозі зробити невеликий ухил для зручності у прибиранні (який уже працівники КП «Ласка» зробили) та збудувати при додатковому фінансуванні приміщення для грумінгу.

«В цілому члени комісії були задоволені роботою КП «Ласка» та утриманням тварин на цій території. Крім того, комунальне підприємство «Ласка» постійно перевіряють відповідні інстанції: управління ветеринарної медицини у місті Луцьку (планово та не планово), правоохоронні органи, прокуратура та фінансова інспекції – жодного разу порушень не виявили», ‒ резюмують у мерії.

Нагадаємо, громадська активістка Вероніка Федосова-Цибульська влаштувала інспекцію комунальним підприємством «Ласка» та виявили недоліки при утримуванні собак. Вона виявила такі порушення: відсутність щеплення цуценят, собаки отримують неправильне харчування, перенаселення, відсутність документів для цуценят. Також погано облаштовані карантин та ізолятор.

005 006