Прокуратура перевірить «прихватизацію» землі екс-директором «Звірівського» Шпоруком

Прокуратура підозрює, що для того, аби оформити земельну ділянку у Звірівському мисливському господарстві для екс-директора Андрія Шпорука, довелося підробити документи.

Про це стало відомо під час судового засідання у справі щодо цієї ділянки 3 червня.

Як ідеться у позовній заяві, 27 грудня 2013 року Ківерцівська РДА, яку очолював Зиновій Колісник, прийняла рішення про припинення користування земельної ділянки площею 0,25 гектара державним підприємством «Мисливське господарство «Звірівське» та передачу її директору цього підприємства Андрію Шпоруку.

Таке рішення, згідно із позицією прокуратури, РДА не мала права приймати, адже ділянка належить до лісового фонду, а приймати рішення щодо неї мають лише за погодженням із Державним агентством лісових ресурсів.

Проте представник Андрія Шпорука в суді Максим Мохнюк відзначив, що є лист начальника головного управління Держземагентства у Волинській області Василя Василенка, де той наполягає: земля не належить до лісового фонду, а є ділянкою землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Така відповідь Василенка розбігається із відповіддю його підлеглих з районного відділення Дерземагентсва: там в одному документі вказують, що це земля сільськогосподарського призначення, а в іншому – що земля належить до лісового фонду.