На Волині – майже півтори тисячі переселенців

Станом на сьогодні, 3 червня, на Волині – 1390 переміщених осіб з Криму та Донбасу. Такі дані оприлюднив департамент соціальної політики.

Про це повідомляє прес-служба Луцької міськради.

Відповідно – 173 особи переселенці з Криму, 1217 – переміщені з Донецької та Луганської областей.

Відповідно до  Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого Постановою КМУ від 01 жовтня 2014 року № 509 видано 890 довідок. Та в тому числі 312 осіб звернулося за продовженням дії довідки.

Згідно з Постановою КМУ від 01 жовтня 2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» звернулося 634 сімей за призначенням грошової допомоги. Розмір допомоги становить: для непрацездатних осіб (пенсіонери, діти) – 884 гривні на одну особу; для інвалідів – 949 гривні на одну особу; для працездатних осіб – 442 гривні на одну особу.