Луцьк: розповіли, скільки заробила їдальня міськради

На засіданні виконкому Луцької міської ради заслухали інформацію про роботу їдальні міської ради.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Одним з питань засідання виконавчого комітету було питання щодо роботи комунального підприємства «Їдальня № 26», директором якого є Юлія Капітула.

Комунальне підприємство здійснює виробничо-торговельну діяльність і надає послуги з харчування для задоволення потреб споживачів.

Джерелом формування майна підприємства є доходи, одержані від госпрозрахункової діяльності. Основним показником діяльності є товарооборот, який в 2014 році склав 826,9 тисяч гривень (без ПДВ).

Дохід їдальні спрямований на покриття матеріальних витрат, витрат на оплату праці, оновлення матеріально-технічної бази, своєчасну сплату орендної плати, комунальних послуг та податків.

Прибуток підприємства за підсумками 2014 року склав 5,2 тисяч гривень за планом 13,0 тисяч гривень. Причиною невиконання планового показника прибутку є ріст цін на основні продукти харчування.

В 2014 році на підприємстві працювало 8 чоловік. Заробітна плата працівникам нараховується згідно зі штатним розписом, середньомісячна заробітна плата у 2014 році склала 1973 гривні.

Кредиторської заборгованості за товари і послуги, а також по сплаті податків і виплаті заробітної плати працівникам не було.

Уточнюючі питання виникли у членів виконкому Тараса Яковлева та Михайла Щура. Отримавши відповідь на них, члени виконкому вирішили взяти інформацію до відома.