Луцьк: показали лоти благодійного аукціону від журналістів

Оприлюднили світлини частини лотів журналістського хенд-мейду, які будуть виставлені на продаж на благодійному аукціоні у Луцьку.

Про це йдеться у спільноті аукціону у соціальній мережі Facebook.

Журналісти охоче відгукнулися на ідею продажу речей, виготовлених власноруч, із аукціону. Тож вибір на торгах завтра, 4 червня, має бути доволі широкий.

«По тому, що надходить на завтрашню акцію – скажу чесно: пора відкривати магазин медіа-хенд-мейду», – пише одна із ініціаторок акції Богдана Стельмах.

Також у групі оприлюднили світлини окремих лотів.

«Журналісти волинських медіа запрошують усіх своїх друзів і знайомих (представників органів влади і місцевого самоврядування, правоохоронних органів, судової гілки влади, бізнесу, юристів, політиків, освітян і медичних працівників, громадських активістів, науковців, працівників сфери культури та інших сфер) відзначити їх професійне свято по-особливому – взяти участь у благодійному аукціоні та виставці-продажі виробів, створених їх власними руками та руками родичів і друзів. Кошти, зібрані під час акції, будуть витрачені на потреби колег-журналістів, які відстоюють нашу територіальну цілісність і незалежність у зоні АТО», – йдеться в описі групи.

Як відомо, благодійний аукціон журналістського хенд-мейду розпочнеться 4 червня о 13.00 у Палаці культури Луцька.