Єремеєв захищає позбавленого недоторканості Мельничука

Народний депутат, екс-комбам “Айдару” Сергій Мельничук – чесний і відкритий патріот України, – вважає народний депутат Ігор Єремеєв.

Про це він написав у Facebook.

Нагадаємо, 3 червня Сергій Мельничука позбавили депутатської недоторканості.

Публікуємо допис Єремеєва без змін та правок:

Ми всі пам’ятаємо, як за часів Януковича влаштовували розправи над “незручними” депутатами, позбавляючи їх мандатів. Балога, Домбровський, суд над Юлією Тимошенко – всі ці справи ще в пам’яті.
Ніхто не думав, що таке може повторитися через рік після Майдану, коли Україна веде війну із Росією.
Хто такий Сергій Мельничук. До Революції Гідності – чесний підприємець, який справно платив податки. Під час Революції увесь час провів на Майдані, у складі 28-ої сотні, перебуваючи на барикадах. Після Майдану, з початком російської агресії – одним із перших пішов добровольцем на фронт і створив батальйон АЙДАР. Ми всі українці пишалися героїчними діями хлопців із АЙДАРУ на фронті.
Він що, просився у політиків в депутати ?! НІ! Це вони прийшли до нього і самі попросили під час виборів: «Стань нардепов від нашої партії».
Але минув рік. Він такий який є : чесний і відкритий патріот України. Він чесно називає речі своїми іменами. Він не вміє інтригувати чи прикрашати відверто негативні речі красивими промовами. І сьогодні його зробили політичною розмінною монетою. Політики можуть говорити будь-що, але я переконаний, що український народ все розуміє.
Такими ганебними судилищами над патріотами, добровольцями та фронтовиками Рада своїми ж руками нівелює себе і вбиває патріотизм у суспільстві. Фракція «Воля народу» не голосувала за зняття недоторканності із Мельничука і тим більше за його арешт. Він не ховається від правосуддя, він ходить у прокуратуру і чесно дає свідчення і має повне моральне право захищати свою честь і гідність. І ми вимагаємо, ЩОБ ПОДАЛЬШИЙ ПРОЦЕС У ЙОГО СПРАВІ БУВ ПУБЛІЧНИМ, із максимальним висвітленням у пресі. Український народ має знати правду!