Директор санаторію на Волині звинуватив журналістів у замовності

Директор санаторію «Лісова пісня» не зміг пояснити «гріхи» в роботі закладу, а журналістів звинуватив у замовності.

Про це йдеться в сюжеті Громадське. Волинь.

20 травня Громадська рада при ОДА перевірила стан санаторію «Лісова пісня». Приводом до цього стало звернення депутата Шацької селищної ради Миколи Пугача і результати перевірки Державної фінансової інспекції.

На момент візиту активістів директора санаторію Віктора Карпука на робочому місці не застали. Натомість інформація щодо так би мовити нецільового використання спільного майна громади, підтвердилась. Заступник керівника з господарської частини відмовився коментувати побачене гостями. Зокрема, він стверджує, що взагалі нічого не знає про номери, що не облікуються в документах санаторію, але разом з тим використовуються.

За підсумками візиту в санаторій Громадська рада при ОДА провела два засідання, на які, за словами активістів, запрошували і Віктора Карпука. На жодне він не зявився.  Безпосередньо поспілкуватися з директором «Лісової пісні» «Громадському. Волинь» вдалося аж під час сесії обласної ради.  Ситуацію з необлікованими номерами він так і не пояснив. Натомість звинуватив «Громадське» в замовності.

«Я нічого не знав. Більше я нічого казати не буди. Приїжджайте до нас, поспілкуйтесь з колективом, тоді будемо говорити», – пояснює свою відсутність на засіданнях Громадської ради обранець громади.