Волиняни досі боргують понад 180 мільйонів за послуги

Загальна заборгованість за комунальні послуги в області становить 182, 6 мільйона гривень. З них 63, 2 мільйона гривень – заборгованість населення за тепло.

Про це повідомив 2 червня під час засідання колегії обласної держадміністрації заступник губернатора Сергій Кошарук.

«Розрахунок на 30 травня – 96,8%», – зазначив заступник губернатора Сергій Кошарук. Водночас заборгованість становить 63, 2 мільйони гривень. Щодо електроенергії, то підприємства області розрахувалися на 101, 2%, а комунальні – лише на 89, 2%. За газ населення сплатило 88,2% від отриманих платіжок, пільги і субсидії компенсовані на 77,8%.

Водночас Сергій Кошарук відзначив, що заборгованість населення за тепло становить понад 63 мільйони гривень , з них перед луцькими комунальниками – 42 мільйони. І хоч у деяких районах розрахувалися за енергоносії більш ніж на 100%, загалом сума «комунальних» боргів по області – 182, 16 мільйона гривень.

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик вважає, що це результат «недостатньої» роботи з населенням. Якщо ситуація не покращиться, то виникає загроза недостатнього постачання енергоносіїв у наступному опалювальному сезоні.